Szablony nadruków na cukierki

Cukierki reklamowe i okolicznościowe to to nie lada rarytas – zachwycają nie tylko smakiem, ale też oprawą wizualną. W sklepie Szalona Krówka przygotowaliśmy różne szablony papierków na słodycze, przeznaczonych na wiele okazji, takich jak imprezy firmowe, uroczystości rodzinne czy święta.

W celach promocyjno-biznesowych proponujemy wzory eksponujące logo firmy. Możesz wybrać subtelną, pastelową kolorystykę, albo zdecydować się na ciemne, eleganckie tony, chyba że wolisz jaskrawe barwy, niezawodnie przyciągające uwagę. Słodki cukierek w przecudnej urody ubranku nie pozwoli konsumentowi szybko zapomnieć o twojej firmie.

Szablony na uroczystości rodzinne

Organizujesz chrzest, komunię albo wesele i chcesz, żeby na stole zagościły spersonalizowane słodycze? Szalona Krówka oczywiście ma na to niezawodny sposób. Możesz zaserwować cukierki owinięte w papier z dowolnym napisem – sentencją, datą, imieniem, podziękowaniem dla gości za przybycie. Przygotowaliśmy wiele gotowych szablonów, abyś mógł wybrać opcję spełniającą twoje oczekiwania.

Pyszne spersonalizowane krówki uprzyjemnią też imprezy urodzinowe, spodobają się każdemu solenizantowi, temu w wieku 6, jak i 60 lat. Cukierki można też wręczyć gościom na zakończenie imprezy, to bardzo przyjazny gest.

Szablony świąteczne

Szykują się święta w większym gronie rodzinnym, albo uroczyste spotkanie firmowe? A może chcesz zaskoczyć swoich klientów słodką niespodzianką z okazji Bożego Narodzenia albo Wielkanocy? Przygotowaliśmy szablony papierków ze świątecznymi motywami. Nie mogło zabraknąć choinek, gwiazdek, zajączków i pisanek.

Jak widzisz, przygotowaliśmy rozwiązania na różne okazje, abyś mógł kogoś poczęstować eleganckim, spersonalizowanym cukierkiem z