O Nas

Nasza firma oferuje najwyższe jakości słodycze reklamowe. Głównym produktem który cieszy się nie słabnąca popularnością są przepyszne krówki produkowane na naturalnym maśle według tradycyjnych receptur liczących kilkadziesiąt lat.

Zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu dlatego też dokładamy wszelkich starań aby produkt zawsze był najwyższej jakości i dostarczany w jak najkrótszym czasie. Zapewniamy kompleksowe wykonanie zamówienia począwszy od projektu graficznego idealnego odwzorowania Państwa etykiety, do perfekcyjnie zawiniętych świeżych ciągnących krówek.

W ofercie posiadamy również inne słodycze reklamowe oraz eleganckie opakowania reklamowe z indywidualnym projektem graficznym. Michałki, trufle, czekolady, czekoladki, lizaki które z pewnością zaspokoją państwa podniebienia jak i potrzebę skutecznej reklamy. 

Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców wszystko dopinamy na przysłowiowy ostatni guzik aby finalny produkt w 100% satysfakcjonował klienta. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą mailową bądź telefoniczna.

Ekipa Szalonej Krówki