Realizacje

Nie masz pewności czy słodycze w spersonalizowanym opakowaniu to, coś w co powinna inwestować Twoja firma?
Martwisz się, że ktoś może potraktować Cię mniej profesjonalnie, bo na targach branżowych oferujesz cukierki lub lizaki z logo przedsiębiorstwa? Spokojnie! Zobacz nasze dotychczasowe realizacje! Wykonaliśmy już opakowania na krówki, czekolady i lizaki dla wielu firm, także tych rozpoznawalnych w całej Polsce, co do których renomy nikt nie ma wątpliwości!

Szalona Krówka – spokojne wzory

Chociaż lubimy, gdy coś się dzieje – mamy na myśli ciekawe wzory i niebanalne kolory – to dbamy, by nasze realizacje spełniały Twoje oczekiwania. Wykonaliśmy już opakowania dla wielu firm, także tych, które bardzo dbają o profesjonalny wizerunek, dlatego wiemy, jak przedstawić Twoje przedsiębiorstwo w profesjonalny a zarazem intrygujący sposób.

Wykonywaliśmy opakowania dla znanych banków, sieci komórkowych, firm informatycznych i wielu innych przedsiębiorstw z różnych branż, więc nie brakuje nam doświadczenia. Możemy zaprojektować oryginalne opakowania z logo Twojej firmy lub w kolorach, które pomagają Ci realizować strategie marketingu wizualnego.

Opakowania od Szalonej Krówki dla Klientów prywatnych

Planujesz wieczór panieński przyjaciółki? Komunię dziecka? Urodziny partnera? Imprezę sportową? Prywatne uroczystości są niezobowiązujące, mają być wesołe i wywoływać uśmiech na twarzach gości, dlatego opakowania od firmy Szalona Krówka idealnie do nich pasują! Spójrz na nasze realizacje, które zamieściliśmy poniżej, aby się o tym przekonać! Stworzyliśmy opakowania słodyczy na przyjęcia urodzinowe, chrzty, wesela, a także na prezent!

Nasze realizacje – szalona galeria fotografii

A może nie masz pomysłu na opakowanie dla krówek, lizaków lub czekoladek, które chcesz u nas zamówić? Jeśli nie przypadły Ci do gustu gotowe propozycje, które zamieściliśmy w zakładce szablony, obejrzyj zdjęcia poniżej!

Zajrzyj też do nich, jeśli podoba Ci się pomysł na spersonalizowane opakowanie, ale nie możesz sobie wyobrazić efektu końcowego!

To jak? Zdecydujesz się na odrobinę kolorowego, słodkiego szaleństwa?