Oferta personalizowanych słodyczy i upominków

Świat wokół nas zmienia się w dynamicznym tempie, a wraz z nim przeobrażeniu ulegają również sposoby reklamowania usług czy produktów. Ulotki informacyjne czy broszury to już przeżytek, nowoczesny marketing zaadaptował na swoje potrzeby przedmioty codziennego użytku, a także artykuły spożywcze. Podążając za tym trendem w sklepie Szalona Krówka oferujemy słodycze reklamowe z logo firmy oraz opakowania tworzone specjalnie na zamówienie.

Nasze wyroby są nie tylko pyszne, ale też odznaczają się estetyczną warstwą wizualną, przyciągają uwagę odbiorców i budzą pozytywne skojarzenia z firmą, której logo reprezentują. Czy można łatwo zapomnieć smak doskonałych łakoci? Z całą pewnością nie, a i symbol graficzny przedsiębiorstwa umieszczony na opakowaniu przy okazji zapada w pamięć.

Słodkości w roli reklamy

Dla naszych klientów przygotowujemy czekolady, krówki, cukierki, lizaki, trufle oraz michałki. Bazujemy na tradycyjnych, sprawdzonych recepturach, bo mamy świadomość, że dobry smak i wysoka jakość słodyczy przekłada się na pozytywny odbiór firmy, która je prezentuje swoim obecnym lub przyszłym klientom.
A ponieważ, jak mówi przysłowie, konsumuje się również oczami, dbamy o odpowiednie opakowanie produktów, które przemyci do świadomości odbiorców wszelkie niezbędne informacje marketingowe. Czy to kartonowe pudełko, czy bombonierka, czy owijka typu flow-pack lub kokardka, każdy słodycz prezentuje się znakomicie i pobudza apetyt.

Upominki biznesowe

Pyszne słodycze w opakowaniach z logo firmy idealnie sprawdzają się w roli upominków biznesowych. Wspierają nienachalny, miły w odbiorze przekaz reklamowy. Osoba obdarowana nie ma poczucia, że ktoś wywiera na nią presję - otrzymuje realne dobro w postaci pierwszorzędnej czekolady czy rozpływającego się w ustach cukierka. Kto potrafi się oprzeć ręcznie wytwarzanym, powstającym z najlepszych składników, tradycyjnym słodyczom? Skoro nie zdecydowana większość ludzi, to pewnie również Wasi klienci nie pozostaną obojętni. Zapraszamy do Szalonej Krówki!